HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

DAPPRIMA” ŞİRKETİNİN MESAJI

Mücevher alanında yolculuğuna 1990 yılında başlayan şirketimiz gün geçtikçe büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Uzun yıllık çalışma süresince başarıyla pekiştirilen karşılıklı güven markamızın “DAPPRIMA” uzmanlar ekibiyle birlikte bu güne taşınmasını sağlamıştır. Şimdi yüksek hedefler ve geniş ufuklara yelken açmanın zamanı.

Doksanlı yılların başında geliştirilen “DAPPRIMA” marka ve üretimi hâlihazırda dünyanın birçok ülkesinde faaliyet göstermekte ve uluslararası fuarlarda hak ettiği yerde bulunmaktadır.

Yeni tasarım oluşturmak, değerli taşlarla süslemek ve bir kadının kalbini bir ömür boyu “DAPPRIMA” ürünleriyle bağlamak – işte bizim amacımız budur.

Her ürünün, ayrıca müşteri servisinin kusursuz olması gerektiği kanaatindeyiz. Bütün bilgi, deneyim, ustalık ve çabalar mükemmeli geleceğe taşımaya yöneliktir.

Bu gün Azerbaycan’da başlayan iş hayatı Türkiye, Dubai, ayrıca dünyanın diğer ülkelerindeki yeni yatırımlar sayesinde büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Gelecek için amacımız, Rusya, Kazakistan, İran ve Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere dünyanın belirli ülkelerine yeni yatırımların yapılmasıdır.

Markamızın emin adımlarla ilerleyerek dünyadaki hak ettiği yere gelmesi için bugünden gelişmekteyiz.

Yönetim Kurulu Başkanı

İlham Babayev

DAPPRIMA” MARKASI HAKKINDA

Her şey 1991 yılında başlamış, tasarım yetenekleri atölye açma fikrine dönüşmüştür. 2 yıl sonra iş hacmi yükseldi, müşteri portföyü arttı ve büyümeye başladık. 1996 yılında Azerbaycan’ın ilk alışveriş merkezinde açılış yaptık. Müşterilerin istek ve talepleri arttıkça İtalyan ustalarına başvurma fikri ortaya çıkmıştır. İtalya’ya ilk ziyaretim başarılı geçmişti. Çalışmaları takdire şayan emsalsiz ustalarla tanıştım. İletişim yılları içerisinde çalışmalarımız sağlam dostluğa dönüşmüştür. Ve dostluk ve mücevher sanatına sevgiye dayalı üretilen ürünlerimiz başarı ve müşterilerimize olumlu duyguları beraberinde getirmektedir.

TASARIM VE KONSEPT

Markamız moda trendini takip ederek, mücevherin modern tasarım gereksinimlerini en ince ayrıntısına kadar belirlemektedir. Pazar araştırmasını yaparak, mücevher sanatına kendi katkımızı sağlamaya çalışmaktayız.

Birçok ödüle layık görülen ve sayısız fuarlarda tasarım başarısını kanıtlayan DAPPRIMA” marka el işini mücevhere dönüştüren yetenekli tasarımcı ve ustaları bir araya getirmiştir.

FABRİKA VE ÜRETİM

DAPPRIMA” ürün siparişini aldıktan sonra, sipariş onayından hazır ürünün müşteriye sevk edilmesine kadar tüm üretim aşamalarını takip etmektedir.

Her üretim aşamasındaki kalite kontrolünü gerçekleştirerek, ürünün belirlenen süre zarfında teslimatını garanti ediyoruz.

“DAPPRIMA” marka olarak yaptığımız işten eminiz, dolayısıyla hem toptan, hem perakende sipariş kabulünden itibaren ürün teslimatına kadar tüm üretim sürecini izlemeniz ve değerlendirmeniz için davetlisiniz.

DAPPRIMA” şirketinin sunduğu hizmet türleri:

Şirketimizde İtalya, Fransa, Türkiye ve Yunanistan’dan eksperlerden oluşan tasarım grubu çalışmaktadır.

FUARLAR

Kendi markamız altında ürettiğimiz ürünleri tüm dünyadaki en önemli mücevher fuarlarında sergilemekteyiz.

Satışın yanı sıra montaj, ayrıca hazır ürün standımızda özel tasarım hizmetleri sunuyoruz ve müşteri isteği doğrultusunda özel koleksiyondan mücevher üretim siparişini alıyoruz.

En kısa sürede yeni bir fuarda yeni ürünlerimizle görüşmek dileğiyle…

İTHALAT VE İHRACAT

Şirketimiz kurulduğu günden itibaren ürün kalitesi ve zengin tasarımı sayesinde farklı ülkelerden sayısız müşteriye ilham vererek, ithalat ve ihracat alanında büyük başarılara imza atmıştır.

DAPPRIMA” mevcut tasarım ve deneyimini paylaşmaya devam ederek, ürün çerçeveleri, ayrıca hazır ürünleri Suudi Arabistan, Katar, Umman, Bahreyn, İran, Hindistan, Pakistan, Rusya, Kazakistan gibi yüksek potansiyelli ülkeleri ve Avrupa ülkelerine ihraç etmektedir.

GELECEK HEDEFİ

Temel amaçlarımızdan biri, eksperler grubunun kontrolü altında kendi alanımızda emin adımlarla gelişmek ve bu yönde yeni yatırımlar ve büyümek için çabalamaktır.

Temeli Azerbaycan’da atılan şirketimizin tarihi gelişmeye ve Türkiye (İstanbul, Antalya), BAE (Dubai), İran (Tahran) varlığını göstermektedir. Hindistan (Mumbai), Kazakistan (Astana), Rusya (Moskova) başta olmak üzere genişlemeyi planlamaktayız. Türkiye’de bulunan takı, mücevher, ayrıca özel ürün üretim fabrikası bu alandaki en iyi ustalarla çalışmakta, İstanbul’da Kapalıçarşı’da faaliyet göstermekte, ayrıca imal edilen ürünlerle çeşitli uluslararası fuarlara katılmaktayız.